Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Różaniec do granic. Trwa modlitwa wzdłuż granic Polski (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2017 r. o 12:42 Powrót do artykułu
prośmy aby wszyscy szmalcownicy polityczni (peło, kodeina ) się nawrócili i zrozumieli, że zdrada Ojczyzny to największy grzech, żeby własnych interesów nie przedkładali ponad dobro Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
prośmy aby wszyscy szmalcownicy polityczni (peło, kodeina ) się nawrócili i zrozumieli, że zdrada Ojczyzny to największy grzech, żeby własnych interesów nie przedkładali ponad dobro Polski.
 A czemu nie wspominasz o pisowcach? Właśnie za ich nawrócenie trzeba najbardziej się modlić! Niech w końcu uświadomią sobie, że przedkładanie własnych interesów ponad dobro Polski, czyli działanie przeciw Ojczyźnie i Rodakom to największy grzech! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
w końcu po 8 latach rządów poprzedników możemy z głebi naszej wiary śpiewać "Ojczyznę Wolną Pobłogosław Panię"
 "Panię" ;) No masz teraz wolną Ojczyznę :D Śmiechu warte! Ojczyzna w rękach oszołomów i dyktatora I sekretarza, jak za PZPR :) To jest wolna ojczyzna :) A ty chyba "wolnomyśliciel" czy raczej bezmyślny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak napisał:
undefined napisał:
prośmy aby wszyscy szmalcownicy polityczni (peło, kodeina ) się nawrócili i zrozumieli, że zdrada Ojczyzny to największy grzech, żeby własnych interesów nie przedkładali ponad dobro Polski.
A czemu nie wspominasz o pisowcach? Właśnie za ich nawrócenie trzeba najbardziej się modlić! Niech w końcu uświadomią sobie, że przedkładanie własnych interesów ponad dobro Polski, czyli działanie przeciw Ojczyźnie i Rodakom to największy grzech!
 napisz trochę o gronkowcu z warszawy co zagrabił ludzkie majątki a przynależność gronkowca to peło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
undefined napisał:
w końcu po 8 latach rządów poprzedników możemy z głebi naszej wiary śpiewać "Ojczyznę Wolną Pobłogosław Panię"
"Panię" ;) No masz teraz wolną Ojczyznę :D Śmiechu warte! Ojczyzna w rękach oszołomów i dyktatora I sekretarza, jak za PZPR :) To jest wolna ojczyzna :) A ty chyba "wolnomyśliciel" czy raczej bezmyślny.
 dla ciebie Ojczyzna Wolna była wtedy kiedy gronkowiec mógł zawłaszczać ludzkie mieszkania, ładna demokracja była...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co za pelo to drobne. Dziś to dopiero ciągną kasę... wraz z szamanem z torunia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkrety, kodziarze! Konkrety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kodeina nie piszę o amber gold, nie chwli sie karuzelami podatkowymi, nie pochwali sie też zaraza gronkowca w warszawie tylko czepia sie  Ojca z Torunia, te datki do Ojca są dobrowolne, kto chce może dać on nikogo nie zmusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto i dlaczego boi się ludzi wierzących? Kto boi się Dekalogu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu tych idiotów średniowiecznych jest w tym kraju !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd się przyznać, że jestem z Polski !!!! XXI wiek a tu średniowiecze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do q. Fajnego masz ojca !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wstyd się przyznać, że jestem z Polski !!!!   XXI wiek a tu średniowiecze !
 ty  jestes z Polski, ale Polakiem nie jesteś, nie przyznawaj się i nie rób Polsce wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do m. Czyżbyś chodził w czarnej sukience?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Do m. Czyżbyś chodził w czarnej sukience?
 :D he he :D ale ty masz intuicje :D pudło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do m. Jestem polakiem ale nie miałem tatusia księdza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać " ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Do m. Jestem polakiem ale nie miałem tatusia księdza !
 człowieku opamietaj się, chcesz to módl się, nie chcesz to nie, chcesz to idź do Kościoła, a jak nie to nie idź, to twoja wola, nikt ci nie kazał jechać na granice i się modlić, to dla chętnych. Ale nie zabraniaj i nie obrażaj tych którzy pojachali sie modlili. nikogo nikt  nie woził, ludzie przyjechali z potrzeby seca. Tobie nic do tego to nie twoja sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach sama młodzież 60+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem katolikiem ale ten cyrk przeraża mnie. Mi i Bogu wystarczy modlitwa w skupieniu w świątynii lub domu.Czy teraz czas na modlitwę na drzewie, pod wodą, w supersamach itp. Poddajemy się manipulacji zapominając o istocie wiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...